O násAmbulance dětské gynekologie v Mostě je umístěna v bloku 11 naproti benzinové pumpě Shell u Obi, má samostatný vchod z boku bloku přímo do čekárny. Telefon 777 011 068, objednání je vyžadováno, aby provoz ambulance byl plynulý a maminky s dětmi dlouho nečekaly na vyšetření. Akutní případy ošetřujeme okamžitě, v případě hospitalizace dívky na dětském oddělení lékařka sama osobně dojíždí na vyšetření za pacientkou v rámci smlouvy s nemocnicí v Mostě.Naše motto - Co největší ohled na dítěAmbulance je koncipována tak, aby traumatizující zážitek z nepříjemného gynekologického vyšetření byl co nejmenší.

Ambulance je barevně vymalována a koncipována jako obývací pokoj se sedačkou a plyšovými zvířátky.


Maminka nebo tatínek jsou u vyšetření holčičky vždy přítomni, mohou být v její blízkosti i u vyšetření na gynekologickém křesle. V případě, že se již dospívající dívka stydí, její přání respektujeme a rodiče na dobu vyšetření mohou počkat v přípravné kabince.

Je-li dítě vyděšené, k vyšetření je nenutíme, vyčkáme třeba na příští návštěvu. Velmi důležitý je pro nás vstřícný a laskavý přístup s maximálním ohledem na dítě. Snažily jsme se vytvořit příjemné prostředí, které by zmírňovalo pocit strachu u našich malých pacientek. V ordinaci je připraven dětský koutek s hračkami.

Po vyšetření jsou děti odměněny buď sladkostí či obrázky a drobnými hračkami.

Vzdělání :
1.LF ÚK Praha
Atestace z gynekologie a porodnictví 
Atestace z dětské gynekologie

Praxe:
Nemocnice Most gynekologicko porodnické od.
FN Motol ambulance dětské gynekologie